Нецензурщина від начальника ЖКГ та проблема сміттєвих баків на Проспекті Миру

1676
1

Від сміттєвого відра до сміттєвого баку. Усі наші побутові відходи акумулюються саме у цих двох площинах, а далі вирушають на полігон. Проте, у мешканців Проспекту Миру, 62 це питання почало тхнути ще й сварками. У цьому та ще у кількох будинках поруч передбачені сміттєпроводи. Проте і Спецкомунтранс, та і самі люди більше за те, аби винести нечистоти з під’їздів на подвір’я.

25 липня на зустріч із мешканцями прийшов начальник управління ЖКГ Василь Пилипович Новачок. Як розповідають жильці, категорично і точно заявив – де запланували, контейнерів не буде. Пропонує інше місце – при заїзді у двір. Громада стала стіною «проти».

Хтось нарікає на те, що це привабить тварин та безхатьків, інші – на нечуваний сморід, що буде нестися прямо у вікна будинку.

Окрім того, мешканці наголошують – склалося враження, що думка громади для нього була «пустим звуком».

Розгніваних на зустрічі з журналістами було немало – близько півсотні чоловік, і в усіх одна правда. Проте, у власному кабінеті Василь Пилипович непохитний.

Зі слів пана Василя, сміттєві баки встановлять або там, де вирішить управління, або ж і взагалі не будуть чіпати сміттєпровід. Каже, нехай там і буде до того, як справа не стане гострішою.

Та поміж іншого мешканці нарікають – мовляв, начальник дозволив собі «гостре» слівце і спілкувався з громадою зневажливо.

Обурюються: ТАК висловлюватися – не гоже посадовим особам. Це підтверджують й інші мешканці. Такі звинувачення начальник управління, звісно, заперечує. Мовляв, нічого такого сказати не міг, та і доказів немає.

Як бачимо, цього разу діалог влади та громади увінчало фіаско. Сподіваємося, що міські очільники поміркують, розглянуть чи запропонують більше варіантів, аби дійти миру та злагоди між хмельничанами.

  • Лермонтов

    Випадкова власть у місті. Владою навіть називати не хочеться.