Снігопади та хурделиця лютуватимуть усі вихідні: синоптики обіцяють, а ДСНСники – застерігають

1290
0

Опісля +10 – одразу в «мінус». Погода за вікном цими вихідними ще далеко не нагадуватиме весну. За прогнозом Укргідрометцентру, 17-19 березня слід очікувати холодів із хуртовиною. Вночі передбачають до -13 градусів за Цельсієм із сильними поривами вітру – 20-25 метрів на секунду. До негоди уже готуються відповідні служби. Так, ДСНСники працюватимуть у посиленому режимі.

Окрім того, до відома громад, на території області функціонуватимуть 20 мобільних пунктів обігріву. У Хмельницькому такий з’явиться уже 17 березня, традиційно, на березі Південного Бугу з боку пляжу. «Теплі наметі» можу розгорнути якнайшвидше за зверненнями місцевої влади.

Разом із пунктами обігріву на найпроблемніших відрізках шляху чергуватимуть і тягачі. Так, від ранку суботи вони розгрібатимуть затори на так званому «тещиному язиці» поблизу Кам’янця-Подільського, у Війтівцях Волочиського району, Лемківцях Шепетівського району, Головчинцях Летичівського району та Слобідківцях Ярмолинецького району.

Цей перелік є на сайті Головного управління автомобільних доріг та на сайті ДСНС. Врешті, якщо Ви не маєте на меті провести вихідні у сніжній пастці, від поїздок радять утриматися або ж обирати залізничний транспорт. Проте, і для заядлих автомобілістів у негоду існують «негласні» правила.

І, врешті, шановні жителі області – будьте взаємно ввічливі. Допомагайте тим, хто втрапив у западню стихії, і разом ми переживемо негоду.