Сороковини з дня фатального ДТП у Летичеві

219
0

Сорок днів тому… 1 серпня, 18.30. На магістралі, що веде до Вінниці, лобом у лоба зіткнулися два авто. Шокуюче відео за кілька день з’явилося в Інтернеті.

Від потужного удару шістку зім’яло. Здійнялась курява. За кермом був 29 річний  Олександр – дільничний, позаду дружина Юля, яка на руках тримала однорічного Данилка. Шансів врятувати людей не було жодних – пригадують очевидці.

За декілька годин на штраф-майданчик затягли  понівечену шістку, поруч загорнули  до целофану смертоносну ТОЙОТу. За кермом був 22 річний Євген Неймак, або як його ще називають “місцевий мажор”. Його батько має у Летичеві бізнес – невеличкий магазин, а рідний дядько ось це СТО.

Хлопець разом із мамою начумакував грошей у США, а до батька приїхав на канікули. Вже тоді у Летичеві заговорили: мажор намагається втекти від відповідальності.

3 серпня у Летичеві насправді було чорним, здається, весь райцентр прийшов проводжати в останню дорогу молодих, закоханих і надзвичайно світлих людей. А вже за тиждень всі вони приїхали під стіни хмельницької Феміди – вимагати справедливості.

Того дня прийняти запобіжний захід для підозрюваного у скоєнні ДТП було надзвичайно складно. Бо захисту підсудного все не йнялося. А от родина Неймака точно знала – просити пробачення будуть тільки у Бога, а не у людей.

Винуватцем свого фатального вчинку 21-річний мажор назвав п’яного товариша.

Потім від Мовчанюка відмовилися навіть у рідній міліції та зняли погони. Але провини екс-працівника не визнав навіть міліцейський шеф – Семенишин.
Зрештою Феміда вирішила: сидіти Неймаку до 26 вересня, допоки слідчі доводитимуть його провину, а адвокат шукатиме: чому не винен.