Спалити хату, аби приховати жорстоке вбивство: деталі трагедії у Солобківцях

1138
0

Померти у страшних муках через гроші. Це сталося із пенсіонеркою Валентиною Шевчук та її співмешканцем у Солобківцях. Поночі сусіди помітили пожежу та викликали вогнеборців. Ті, у свою чергу, повідомили поліцію, оскільки посеред згарища виявили 2 тіла.

Як згодом з’ясувала поліція, пенсіонери загинули не у вогні, а від рук зловмисника. Тіло дяді Колі, що 8 років спільно проживав із власницею будинку, вигоріло вщерть. Йому було 70. А от при огляді 81-річної власниці будинку, були помітні 4 удари по голові, сліди пробитого черепа та навіть наслідки спроби задушити нещасну.

Син загиблої не приховує, певне, зловмисники прийшли за грошима. Адже старенька відкладала кошти на власний похорон. Окрім того, усі речі у будинку були перевернуті та розкидані – видно, що щось шукали.

Сталася трагедія вночі з 15 на 16 квітня. Це якраз ніч опісля Проводів. Тому у поліції закликають усіх, хто помітив щось підозріле поблизу Молодіжної, 21 у селі Солобківці Ярмолинецького району, повідомити правоохоронні органи.