Будівництво росте, а разом з ним і кількість судових засідань

340
0

Черговий раунд двобою між представниками “Спорт-сіті” та міської ради. Нагадуємо, забудовник прагне продовжити договір оренди земельної ділянки, але влада відмовляється давати «добро», оскільки вбачає порушення умов. Щоправда, на сесії депутати проголосували «за». Тепер же «дають задній».

У раді аргументують відмову тим, що на ділянці мав оселитися спортивно-оздоровчий комплекс, а будують зовсім інший об’єкт. Проте, доказів суду не представили. Натомість, забудовник переконує: понад 30 тисяч квадратних метрів відвели саме під спортивне призначення.

До того ж, в містобудівних умовах зазначено й зведення житлового комплексу. А видавали їх саме в департаменті міської ради. Тож не могли не знати, що підписували.

Нині на суді представник відповідача навела декілька аргументів, чому договір оренди зі “Спорт-сіті” продовжувати не бажають. На противагу, у листі вказали, що відмовили лише  через помилку в кадастровому номері. Забудовник каже: її зробили у міській раді й досі не виправили.

Цього разу взяти участь в процесі хотіли й громадські активісти, однак прохання не задовольнили. Доля ж третіх осіб залежить саме від продовження договору. Це регбісти, які тренуватимуться в майбутньому спорт-комплексі, та учасники АТО, яким нещодавно подарували там квартири.

Від того самого папірця залежить й доля людей, які вклали кошти в будівництво та придбали там житло. Якщо договір не продовжать – квадратні метри зависнуть у повітрі.

Доказів, представлених у залі, виявилося не достатньо. Засідання перенесли на 8 грудня. Можливо, вже тоді крапку в цій тяганині врешті поставлять.