Справа Галузінського: жорстоке вбивство під нічним клубом отримало продовження

574
0

25 липня 2010 року мав стати для Вадима Галузінського одним із найщасливіших днів, проте став останнім… 30-річний чоловік святкував народження другої дитини у одному з нічних клубів міста. Уже наступного дня мав побачити немовля, проте не судилося. Пролитий напій коштував йому життя. 33-й слідкував за гучною справою із самого початку.

Конфлікт перенісся у жорстоку бійку на вулиці, у якій Вадим, навіть маючи навички дзюдо, загинув. Це – кадри із першого мітингу, який відбувся 2 дні опісля трагедії. Рідні та друзі вимагали чесного розслідування. Проте, рішення першої інстанції розділило дії підсудних та декому присудили 2-3 роки за ґратами. 18 листопада 2013 душогуби виходять із зали суду ледь не переможцями, адже більшість з них вважаються такими, що відбули покарання.

І далі – чергові протести та, звісно, звернення в апеляційний суд.

І хто ж знав, що фінал настане аж за 8 з половиною років по тому. Замисліться лишень – це більша частина терміну найсуворішого покарання. 15 січня винесено новий вирок, що вступив у силу з моменту його проголошення.

Нині кожному з обвинувачених присуджені терміни від 8 до 9 років. Окрім того, Люховець, Макаришин та Киричок ще у 2009-му були засуджені за ще один епізод хуліганства у тому самому нічному закладі, але уникли покарання через завершення терміну давності. Брат загиблого певний: касації – бути. На оскарження мають 3 місяці.

А поки тривають суди – життя йде. І тоді новонародженій доньці Вадима уже 8 з половиною рочки. Вона так і не потримала свого тата за руку. Старший син, як розповів брат загиблого, пішов стопами батька та займається дзюдо.