«Справу» Харкавого перетворюють на «глухар»

1450
0

«Справу» Харкавого перетворюють на «глухар». Суд відмовив НАБУ в арешті готелів дружини конкретного депутата, в якого потягнулася рука до «нечесних» грошей. Нагадаємо, «герегівець» більше місяця тому попався на хабарі, його узяли під варту та навіть обіцяли назвати імена колег-«поплічників», які претендували на «відкат». Далі гучних заяв справа поки не зрушилась, а «товариші» по Раді як у рота води набрали. Очевидно, «працював» депутат аж ніяк не сам.

Солом’янський районний суд Києва відмовив у задовленні клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України щодо арешту майна дружини депутата Хмельницької обласної ради Таїсії Харкавої. Про це свідчить ухвала суду, яка з’явилася в реєстрі 7 серпня.

НАБУ наполягало на арешті двох готельних комплексів площами 744 кв. м і 510 кв. м  у Кам’янці-Подільському. Також правоохоронці просили арештувати автомобіль MERCEDES-BENZ MATIC, який також належить не бідній дружині Харкавого.

Нині конкретному депутату інкримінують злочини за п’ятьма статтями Кримінального Кодексу. З-поміж іншого – шахрайство та підбурювання до надання неправомірної винагороди службовій особі. За вимагання Микола Харкавий може «загриміти» за ґрати на 12 років.

Обранця спіймали, коли той отримував 50 тисяч доларів із рук директорки комунального закладу «Славутинка». Кошти були вилучені в одному з номерів готелю. Можна лише здогадуватися, скільки «відкату» і в чиї кишені з того мало піти, але у справі фігурують прізвища знаних у нашій області політиків.

Надзвичайно скромне майно депутата вже арештоване: це дві квартири у Києві і Львові та годинник. Не арештували чомусь лише «Лендкрузер» депутата. Напевне, щоб мав на чому їздити, поки його справу “заминають”. Принаймні, на те скидається.