Спільними силами відновити ліс: чиновники покинули кабінети та взялися за лопати

298
0

І хоча їхній одяг, зазвичай, офіційно-діловий, у пріоритеті – краватки й брюки, проте для благородної мети у гардеробі таки вдалося відшукати спортивний костюм. Уже не вперше держслужбовці покидають свою паперову роботу і долучаються до громадської. Під пильним оком лісівників допомагають висаджувати молоді деревця, що згодом переростуть у могутніх велетнів.

Цього разу висадку провели в урочищі Масівці Прибузького лісництва. Розповідають, багатьох це гуртує, єднає, веселить та навіть додає енергії. Працюють на свіжому повітрі, аби достеменно розуміти, як те, що прописано на папері, виглядає насправді і що стоїть за цифрами стосовно продажу деревини та іншої діяльності Лісомисливського господарства.

За лопати беруться усі охочі – від дрібних посадовців до чиновників вищих рангів. Своїм прикладом показують, що відновлення природи – справа, до якої мають долучатися не лише фахівці, а й усі люди, незалежно від посад та статусів.

Загалом, працювали на ділянці розміром 1,6 га. і посадили біля 4 тис. саджанців. У дружній тандем стали також Олександр Корнійчук та Петро Пешко. Так, демонструють новий різновид – дугласію.

Загалом, висаджували уже звичні для нашої місцевості дуб та горіх, проте новинкою уже вкотре стають модрина та уже вищезгадана дугласія. Ці породи характеризуються тим, що коріння саме шукає вологу. Адже, на жаль, хвойні насадження уже який рік всихають через зниження рівня ґрунтових вод.

Працівники обласної ради й адміністрації доєднуються до спільної праці не вперше, проте й не востаннє. Адже, уже бачать свій результат і це – неабиякий стимул.

Пам’ятайте, що великий ліс – це велика праця, це наше з Вами повітря та частина нашої спільної природи. Цінуйте та бережіть його.