Старий-новий спосіб відстежувати порушників: на дороги повертаються TruCam-и

340
0

Ну майже «володар» доріг. Десант журналістів висаджується на трасі згідно інструкції – поруч знаку, а поліцейський тим часом налаштовує радар, який вже встиг обрости безліччю чуток.

Відтепер патрульна поліція почала застосовувати ці пристрої на найбільш аварійних дорогах Хмельниччини. Таких ділянок вдосталь, а от радарів – всього три. У випадку перевищення швидкості більше ніж на 20 кілометрів від дозволеної штраф становитиме 255 гривень, на понад 50 кілометрів – 510.

Усій нашій чисельній компанії цього дня упіймати на гарячому хоч одного водія не вдається. Максимум, який фіксує TruCam – 70-80 кілометрів на годину. Все через поворот – на ньому водії зазвичай не женуть.

Від своїх аналогів, як от популярний Візир, TruCam відрізняється принципом вимірювання –  лазерний замість радіолокаційного. Простою мовою, механізм фіксує автомобіль-порушник, а не сусідні машини.

Сама ж зйомка чіткого і якісного фото можлива при відстані в 70 метрів. Пристрій працює без підзарядки до 15 годин. За секунду він робить 3 фотокадри. У прилада є два режими: день і ніч. Також можна відзначити дощ та деякі інші нюанси.