Старокостянтинівські авто тепер можуть спати спокійно

267
0

Старокостянтинівські авто тепер можуть спати спокійно. Міліція затримала крадія, який цупив із транспортних засобів усе, що бачив: від блокнотів і документів – до болгарки і магнітол.

Дмитрові вночі зателефонували з міліції і повідомили, що його авто “обчистили”. Він став черговою жертвою автокрадія, який з початку року не давав спокою жителям Староконстянтинова.

Законопорушник розбивав скло цеглиною, замки зламував ножицями, діставася  салонів автівок, припаркованих на ніч біля під’їздів.

Крадене зачасту збував таксистам. Протягом декількох місяців “гастролер” здійснив близько 20 подібних рейдів. Вулиця Софійська для злочинця стала фатальною – там міліція його і накрила. Підозрюваним виявився 33-річний мешканець Житомира, що раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності. Приїжджав до запланованого  місця  на своєму автомобілі і вдавався до хитрощів.

Викрадене майно, що ще не встиг продати, тепер послугує  речовими доказами, потім буде повернуте власникам. Гастролерові загрожує 5 років позбавлення волі.