Для кого – передноворічна казка, для кого – жорстка реальність. Зранку 30 грудня на Тернопільській застрелили чоловіка. Куля вилетіла із пістолета патрульних Хмельницького.

Інцидент трапився біля магазину «Негоціант». Зі слів хмельничан, 46-річний чоловік напав на трьох жінок із гострим металевим предметом у руках. Випадкові перехожі зупинили поліцейське авто, що якраз їхало на «перезміну». Коли ж нападник запримітив правоохоронців, одразу активізувався. На попередження не реагував та агресивно наближався до людей у формі. Так, хмельницькі копи спершу застосували сльозогінний газ, потім були змушені зробити кілька пострілів у повітря. Проте, це чоловіка не настрашило і не зупинило. За попередньою інформацією, із шилом або заточкою у руках, він ринув у бік поліції. Останні застосували зброю у бік агресивного жителя і намагалися стріляти у ноги. Чоловік помер у машині швидкої допомоги, так і не діставшись лікарні.

Зазначають, нападник стояв на обліку у психдиспансері. Шириться й інформація, що чоловік спершу поколов обличчя жінці, яка працює в Хмельницькому обласному психоневрологічному диспансері, що на Кам’янецькій.

А також є інформація, що у 2010 цей чоловік уже поставав перед судом за фізичне насильство.

Відомо, що кривдник поранив щонайменше трьох людей. Дві жінки шпиталізовані до лікарні.

Автор: Катерина Герасімук

Відео: http://33tv.com.ua/смерть-серед-білого-дня/

Фото: vsim.ua

1483084840_wierewufd_k 1483084870_tyb-l5yuipi