Судова еліта України у Хмельницькому: самоврядування як запорука незалежності Феміди

856
0

Переатестація, часткове зняття недоторканості, оновлення системи, молоді та амбітні кадри. Усе це та не тільки обіцяє судова реформа, що уже поволі крокує країною.

Суттєвим також залишається і питання суддівського самоврядування, що включає самоосвіту, обмін досвідом та сміливі ідеї. Захід, що об’єднав ледь не увесь суддівський корпус України та ряд суддівських організацій, нині пройшов у Хмельницькому. Про потенціал та реалії говорили провідні фахівці.

На Хмельниччину теж чекають зміни. Так, у майбутньому створюватимуть окружні суди під егідою «укрупнення». Правники мають надії, що наказ із-під підпису Президента вийде цього року. Адже, зазначають, уже з наступного суди мають ймовірність стати засобом маніпуляції окремих депутатів.

Окремими нововведенням форуму стала присутність студентів-юристів Хмельницького університету управління та права, на базі якого і відбувався захід. Усе задля того, аби люди, що здобувають правничу спеціальність, розуміли, які процеси відбуваються в державі та оцінювали власні подальші перспективи.

Отож, робота не стоїть на місці. Ми ж сподіваємося, що Феміда таки зможе бути абсолютно неупередженою, чесно віднаходити справедливість на своїх терезах та об’єктивно карати за вчинені злочини.