Така бажана розвага для дітлахів і водночас «смертельна» небезпека

425
0

Така бажана розвага для дітлахів і водночас «смертельна» небезпека. Мова про батути, які влітку на кожному розі своїм лише яскравим виглядом принаджують усю малечу. Цей атракціон порівняно бюджетний спосіб для батьків потішити власну дитину, проте чи замислюються вони про наслідки? Наша Юлія Васільєва допиталася, хто ж буде відповідати, якщо маленький хмельничанин травмується?

Один із найпопулярніших парків нашого міста – Шевченка. Для дітлахів тут безліч забав: каруселі, металеві скульптури Миколи Мазура, та звісно, яскраві батути й ігрові кімнати. Пострибати нині коштує 35 гривень за 30 хвилин. Чи не на кожному повітряному атракціоні є вивіска із нехитрими правилами безпеки. Поруч «нагадування» про те, хто відповідатиме до прикладу, за зламану ручку чи ніжку.

Хлопчина, якому на вигляд 20ть із хвостиком, нам каже, відповідальність за дітей повністю несуть батьки, та вразі ЧОГО – аптечку мають. Тому в наданні першої медичної допомоги – посприяють.

Ангеліні – 19, це її тимчасова «сезонна» робота. Тут працює на ФОПа, проте хто він і що – дівчина не знає, і відповідно, ніяких даних повідомити не змогла. Ще одна цікава деталь, працівниця може ще й наглянути за дитиною, якщо батьки забажають відлучитися.

На міській «стометрівці» при вході до скверу стоїть батут із найменшою ціною. За «пострибати» тут правлять «символічних» 30 гривень. Тут знайомимось із Назаром. Йому 19 і це вже не перший досвід роботи «на батутах». В «не сезон» – виїжджає до Польщі. За маленьких відвідувачів відповідати може, проте врятувати в разі чого не вийде. Адже ні аптечки під рукою, ні знань в голові – не має. Принаймні, чесно!

Дитячі ігрові кімнати – забавка для наймолодших. Тут і кульки, гірки, драбинки. І все на очах у старших. Безліч вивісок та ні одного найманого працівника. Як бачать нас – тікають.

Усього на території скверу Шевченка встановлено 15 об’єктів на «палкий» сезон – розповідають в управлінні культури та туризму. Саме вони перевіряють підприємців, що в літній сезон хазяйнують навколо Шевченка.

Все залишається на плечах батьків. Тому будьте уважні до своїх дітлахів й не довіряйте їхню безпеку нікому.