Така собі «благодійність»: як депутати до виборів за півтора року готуються

395
0

Ефект «доміно» у дії на прикладі нашої політичної системи. Підкуп виборців смачненьким та гарненьким хоч і виглядає як «замануха», проте дає свої плоди у вигляді мандату. То ж навіщо зраджувати уже дієвій схемі? За «енний» час до початку гонки депутат кидає приманку, «рибка», себто люди, «клюють» та голосують. Все, надалі можна скласти руки і лиш час від часу нагадувати про себе. Годі й казати, що про реальну передвиборчу програму мова не йде, і обирають того, хто «більше гречки всипить».

Так і тепер, діючий міський депутат разом із товаришем взялися щедро «догоджати» на своєму виборчому окрузі. Мова йде про Станіслава Мельника від ВО «Батьківщина» та його товариша Петра Крикуна, за сумісництвом, керівника ТОВ «Деніокс». Спільно мешканців 25 та 20 виборчого округу вони везуть на екскурсію до Кам’янця-Подільського, щоправда, лише за паспортами. Тобто, розвага не для усіх хмельничан, а лише для «потрібних».

Олексій вирішив зателефонувати за номером, який побачив в оголошенні. Направду, каже, схема його не надто здивувала. Пригадує: напередодні минулих виборів подібні «подачки» також мали місце.

Що й сказати, на своїй сторінці у Фейсбук діючий депутат часто розповідає про благодійність у вигляді кількох встановлених лавочок та, не дивуйтеся такій щедрості, подарунком у вигляді доміно. Очевидно, навмисне зняті на телефон дідусі показово дякують.

Як того і слід було чекати, користувачі соціальних мереж яскраво висміяли таку «передвиборчу програму».

Нам вдалося зв’язатися із Петром Крикуном та запитати, чому і він вирішив доєднатися до такої сумнівної «доброчинності». Не приховує: через 2 роки піде у депутати. Проте, подібне називає не стільки «подачками», скільки «щедрими подарунками від усього серця».

Подібна позиція і у Станіслава Мельника. А що, каже, робити, як люди самі просять? Тож, припиняти таку свою діяльність не збирається, принаймні, поки суспільство приймає. Врешті, єдине, що хочемо запитати у хмельничан – шановні, невже голос на виборах і справді так дешево продається?