Вигнати не можна залишити: фінал судової епопеї Тарасової та міської влади

3856
0

І знову та ж зала суду, ті ж представники, та ж суперечка. Ми Вам уже розповідали нюанси цієї тяганини. Олеся Тарасова – активістка, що опозиційно налаштована до діючої влади та поплічників градоначальника. Із іншого боку виконком на чолі із Симчишиним, який своїм рішенням вирішив «виставити на двір» жінку разом із 6-річною донькою. У хід йшли неправомірні відмови, численні вимоги, та владні аргументи, мовляв, як хотіли, так і зробили.

14 лютого із хвилюванням усі учасники справи знову зібралися у суді. Прогнозують, це засідання може стати останнім та вирішальним. До розгляду не з’явилися представники у справах дітей, по суті, переклавши відповідальність на суд.

Підтримують жінку все ті ж її товариші, знайомі, родичі та активісти міста. Більшість не втомлюються повторювати – політичні репресії у Хмельницькому нікуди не зникли, а, можливо, лише набирають обертів.

Проте, Феміда уже вирішила врешті поставити крапку. І от… вирок!

У залі чутно поодинокі оплески. Позивачі радо зустрічають перемогу. Суд виніс насправді неупереджене рішення та відстояв права хмельничанки. Із посмішкою Олеся ділиться: завжди потрібно боротися та відстоювати свою правду. Адже у протиправному рішенні було ім’я ще однієї дівчини, проте вона здалася і мовчки зібрала речі.

Симчишин та команда протягом 10 днів ще можуть подати апеляцію. А представник міськради категорично, навіть після рішення суду, відмовилась від коментаря.

Активістка зазначає, цей суд – лише додатковий стимул йти далі. Твердо каже: громадської діяльності не полишить.