Будинок культури та оновлене неврологічне відділення з’являться у Теофіполі за сприяння Андрія Шиньковича

1346
0

Донедавна старі обшарпані стіни, бетонна коробка, що розвалюється на очах, та зневіра у культурі Теофіполя. У районному центрі будівництво будинку культури офіційно розпочалося ще в 1986 році. До 93-го звели стіни, а на тому – все стихло.

Люди вже і не вірили, що цей довгобуд колись почує дитячий сміх та стане прилистком для мистецьких починань. Проте, останні грошові вливання втілили, здавалося б, неймовірне. З обласного бюджету направили 500 тис., з районного – 1млн. 100 тис., прилеглі сільради виділили 190 тис., а основу – понад 8 млн. грн. виділила держава за сприяння Народного депутата України, Андрія Шиньковича.

Першу чергу здадуть уже незабаром – це буде спортивний, тренажерний та тенісний зал, а також місце для гри у футбол та волейбол. Враховуючи, що у районі є 2 спортивні школи, – це неабиякий крок вперед.

Днями Андрій Шинькович приїхав у Теофіполь, аби побачити як тривають ремонтні роботи на основних об’єктах та поспілкуватися із жителями краю. Так, далі, рушають до неврологічного відділення Центральної районної лікарні. Тут до завершення підходить капітальний ремонт неврологічного відділення, в якому щороку лікуються до 900 чоловік.

Це відділення на 6 палат та 18 ліжкомісць не бачило ремонту ще з радянських часів. В зв’язку із реорганізацією та для зручності пацієнтів його перенесли з 3 на 2 поверх.

Та навіть додали європейських технологій для пацієнтів, зокрема, швидкий виклик медичного персоналу.

Лише спільна робота та комунікація, співпраця та бажання розбудовувати рідний край приносить свої здобутки, і приклад Теофіполя – чергове тому підтвердження.