Транспортний колапс на 4 місяці: найзручніші маршрути об’їзду Старокостянтинівського мосту

1805
0

Не помічаючи знаку та ігноруючи новини. Навіть надвечір хмельницькі водії впритул під’їжджають до закритого мосту по Старокостянтинівському шосе. Сподіваючись дістатися до місця призначення, мусять вертати назад. Ми Вам уже розповідали про його ремонт та планове закриття.

Перший день ремонтних робіт для хмельницьких доріг увінчався заторами у кількадесят метрів та щільним трафіком. Найбільше навантаження припало на Зарічанську, адже саме через неї об’їжджає ледь не весь громадський транспорт. Та і саме цей варіант припав до душі місцевим автівкам. Впродовж мало не усієї доби вулиця забита більш ніж на половину. Проте, ми можемо запропонувати й інші варіанти.

Так, якщо брати за точку старту коло поблизу «ТЕМПу» і вирушати у напрямку центру міста, то вашій увазі –  наступні маршрути. Перший, класичний – Зарічанська, проте в силу наповненості подолати її швидше, аніж за 20 хвилин, вдасться, якщо удача на вашому боці. Через Проспект Миру можна дістатися до Костелу і спуститися по Бандери, колишня Рибалко. Але, врахуйте, тут лише одна смуга і навіть без ремонту вона доволі завантажена. Якщо звернути раніше, то можна спуститися у бік зупинки Перемоги по однойменній вулиці. На Зарічанську також виведе вулиця Свободи, проте на перехресті там нині проходять ремонтні роботи, тому шлях не найкращий. Виїхати на Прибузьку можна і через Трудову, від «ТЕМПу» у бік Вінницького шосе. Для окремих любителів швидкості та ненависників заторів функціонує Західноокружна. Так можна легко втрапити у центр міста, минаючи будь-які маршрутки та тролейбуси.