Три роки боротьби завершилися успіхом: мешканці будинку на Озерній відстояли свою зелену зону

414
0

Так ще у жовтні 2016 мешканці дев’ятиповерхівки, що на вулиці Панаса Мирного, протестували проти забудовника, котрий захотів на місці зеленої зони звести кафе у два поверхи. Таким чином у людей зникло б місце для відпочинку, котре, зізнаються мешканці, доглядали та висаджували власними силами не один рік.

Не вирішивши питання словами тоді та після року поневірянь по усіх профільних інстанціях після, люди вирішили діяти радикально. Тоді ж перекрили дорогу біля будинку, сподіваючись, що хоч так зуміють захистити свою територію. Уже згодом риску під цією історією підводили у залі суду.

Прислів’я, що обіцяного три роки чекають, у прямому сенсі справдилося і для мешканців будинку, що на Панаса Мирного. Саме стільки часу знадобилося для того, щоб таки на їх прибудинковій території замість будівництва знову зацвіли дерева.

Уже згодом на мешканців чекатиме нове асфальтне покриття, облаштування парковки для автомобілів та покращення маленького скверика навпроти будинку.

Загалом, такі зміни чекають і на інші об’єкти .  У 2019 планують відремонтувати  двори 67 будинків.  Удосконалення прибудинкових територій обійдеться міській казні у 23,8 мільйона гривень. Більша частина цих грошей піде на капітальний ремонт. Найдорожчим він стане за адресою Старокостянтинівське шосе, 12. На нього планують витратити понад 2,6 мільйона гривень. А от найбільший за обсягом – на Львівському шосе, 14. Його площа складатиме 2700 квадратних метрів. Окрім цього, поточний ремонт планують провести біля 42 будинків.