Трішки «помилився» дверима: у Хмельницькому впіймали «домушника»

626
0

Було б собі ще одне звичайне пограбування, якби злодюжка не заліз до помешкання поліцейського. І так буває – підвів нюх.

Капітан поліції Ігор Муляр, як тільки переступив поріг, зрозумів – його квартиру обікрали: усі речі були розкидані, а з кухні лунали якісь підозрілі звуки. Ледь чоловік увійшов у кімнату, як з вікна на вулицю вистрибнув незнайомець з рюкзаком на плечах. Правоохоронець кинувся наздоганяти крадія.

Пробрався до помешкання шляхом віджиму пластикового вікна. Затриманому 33, і він уже притягувався до відповідальності за майнові злочини. За статтею, яку отримав, красти чоловік не буде мінімум років 6.

Правоохоронці кажуть, що умовно квартирних злодіїв можна розділити на дві категорії – аматори та професіонали. Любителі, як правило, вибирають «легку здобич» – квартири із простенькими дверима і порівняно дешевими замками. Такі злодії беруть те, що легко винести – і тут же продати. Наприклад, гроші, золото та гаджети. А є злодії-професіонали, які протягом декількох тижнів, а то і місяців, планують пограбування житла, і жертва буде не випадковою. Їх цікавлять великі суми грошей, коштовності, антикваріат. Якби там не було, а складається враження, що у Хмельницькому справжня пошесть і тих, і інших, а правоохоронцеві дійсно пощастило.