Уже не «веселі», та й гірками назвати важко: розвагу в парку Чекмана віддадуть на залізяччя

825
0

«Веселі гірки» розважали нас десятки років. З’явився атракціон ще у 1985-му. Та час йшов, атракціон втратив свою популярність, заржавів, а відновлювати залізяччя ніхто не брався. Тож керівництво парку вирішило: за ситуацію потрібно рішуче взятися. Відтак, подільський технічно-експертний центр провів експертизу й виніс свій вердикт: ремонту розвага не підлягає.

Нині ж атракціон має сумний вигляд: запчастини порозкрадали, залізо іржавіє, сітка дірява, а будка, яка раніше слугувала касою, перетворилася на несанкціоновану вбиральню. 16-тонні «Веселі гірки» планують демонтувати уже цієї осені. Затримку пояснюють спадом цін на метал, адже вилучені від продажу «залишків» кошти направлять на облаштування парку. А ось що саме буде на місці цієї розваги – поки не відомо. Олександр Петрович зазначив: концепція парку все ще розробляється. Хоча з міського бюджету на проект уже виділили 500 тисяч гривень.

Пані Інна проживає у Хмельницькому уже 18 років. Ще у дитинстві «Веселі гірки» були однією із найулюбленіших її розваг у парку. Проте, як би не було шкода, залишати атракціон – не вихід. Адже у жінки підростає донечка Маргарита, для якої мати би хотіла чогось кращого та сучаснішого.

Ще одна улюблена розвага, колесо огляду, наразі перевіряється. Після експертизи буде відомо, чи демонтують і цей атракціон, чи все ж таки спробують його врятувати. З одним уже визначилися, доля іншого все ще під питанням. Тож нове обличчя парку оцінимо уже згодом.