Уже нікого не дивує: за новенькі роздягальні на міському пляжі «взялися» вандали

438
0

Рука хуліганів взялася за новенькі роздягальні. Міський пляж – улюблене місце відпочинку чи кожного хмельничанина. Влітку сюди приходять поніжитися на сонці – із малечею чи у компанії друзів, а взимку – просто насолодитися краєвидами. Ще у березні управління житлово-комунального господарства розпочало оновлення пляжу. Першочергово встановили нові кабінки для перевдягання. Однак не минуло і двох місяців, як їх зовнішній вигляд зіпсували зловмисники.

Усього встановили три нові роздягальні, вартість однієї – 35 тисяч гривень. Вранці 13 травня комунальники під час прибирання території помітили пошкодження: виламана одна стінка кабінки. В управлінні ЖКГ на це відреагували відразу, висловивши свої думки у соцмережі.

Наразі вартість завданих збитків ще рахують, а ремонтуватимуть за власний кошт. У поліції нам повідомили: до них із відповідною заявою ніхто не звертався. Проте за розслідування цієї справи таки взялися, побачивши інформацію про інцидент у мережі.

Прикро! Люди власними руками руйнують те, що робиться для них самих. Випадки хуліганства у нашому місті зустрічаються доволі часто і не припиняться доти, допоки не прийде власне усвідомлення.