Уже рік – без черг: у свою річницю не святкує, а працює

1845
0

Ми нагадаємо, як це було. За вікном – 13 вересня 2017 року. Тоді свята не зіпсував навіть дрібний дощ. У місті над Смотричем сталася можливо не історична подія, але дуже важлива для автовласників. Замість старого радянського МРЕО запрацював новий сервісний центр.

За яким принципом уже як рік працює новий сервісний центр? Тут велике просторе приміщення, відкритість у роботі та навіть ігрова кімната для малечі. На рецепції нас зустрічає чарівна працівниця. Олена допомагає усім відвідувачам, а заразом і нам стати до електронної черги.

А тим, хто ж із сучасними «гаджетами» не товаришує, допоможуть адміністратори.

Обираємо послугу, яку хочемо отримати. Далі система нас направляє до фахівця. Загалом, у центрі надають фактично усі послуги, пов’язані з документами щодо транспортних засобів і з правом керування ними. Зустрічаємо тут і Аркадія Василишина. В обличчя цього кам’янчанина добре знає чимало українців.

Як нам розповідає Аркадій, він прийшов, зареєстрував та отримав – майже як Цезар. Якщо без жартів, у сервісному центрі за всього рік існування зробили чимало операцій.

Юрій розповідає: сервісний центр МВС у Кам’янці-Подільському є обласним рекордсменом з виявлення викрадених транспортних засобів. З 44 розкриттів підробок номерів, що відбулися за останні 7 місяців на Хмельниччині, 16 здійснили саме його колеги, і знайомить нас із Олександром. Чоловік має шосте чуття на такі авто.

А ще серед довгого списку документів, які можна отримати, – довідка про несудимість.

Поруч, для зручності, розмістилися станція техобслуговування та приватні підприємства, що надають послуги із обов’язкового технічного контролю й виготовляють дублікати номерних знаків. Сам центр без кабінетів і віконечок – просторий та прозорий офіс, для зручності клієнтів.

Ось так іменниник стрімко наздоганяє європейські стандарти. Бо ж з якістю та прозорістю послуг зросте й довіра до ще досі не забутого МРЕО.