Уже 100 днів, як голова: Вадим Лозовий відзвітував про свої перші три місяці на новій роботі

1265
0

Галас, гучні оплески та стільки гостей, як філармонія не завжди приймає навіть під час концертів. Свою промову розпочав голова Хмельницької ОДА  Вадим Лозовий.  Як розповідає сам, за час перебування на посаді зрозумів багато.

Очільник області каже: пріоритетів діяльності дуже багато. Одним із них є будівництво доріг, загальний бюджет якого на 2018 рік становить близько 992 млн гривень.

Похизуватися й було чим у сфері медицини. Як відомо, 30 млн гривень було виділено із обласної скарбниці на початок будівництва нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні та ще 10 – із Державного фонду регіонального розвитку.

Вели мову і про корупцію. Припускаємо, причиною цього стало нещодавнє затримання  голови  Полонської РДА Віктора Солодкого, якого підозрюють у вимаганні хабара.  Підлеглого Вадим Лозовий одразу охрестив «шановним негідником». Не змінює думки керманич області і нині.

«Повернемо разом довіру людей до влади», такими словами очільник ОДА закінчує свій виступ. А ми ж побажаємо, аби ентузіазм не згасав та підтверджувався реальними змінами на краще для усіх нас.