Прилаштувати «свого»: університет без студентів очолив екс-губернатор Леонід Прус

1683
0

Із губернатора до директора університету. Леонід Іванович Прус знову вийшов на арену, та вже не політичну, а наукову. Березень у житті політика-науковця дійсно знаковий – у 14 році цього місяця він став головним над чиновниками області. Щоправда, ненадовго.

А після 4 років  залягання на дні – стає головним над студентством області. Від 5 березня його призначено у крісло виконуючого обов’язки директора Хмельницької філії Донецького національного університету ім. Василя Стуса. Тепер він чекає офіційного визнання вченою радою Міністерства освіти. Зустрітися з директором-науковцем о 9:30 робочого дня не вдається. Секретар виправдовує: поїхав агітувати вступати до університету… Просять знайти його за мобільним, який надасть завгосп…

У філії елітного університету – порожні коридори та катма потенційних абітурієнтів. Двері кабінетів – на замку.

Директор без студентів як чоботар без чобіт. Університет другий рік збирає спудеїв без аудиторій та викладацького складу. Прогалина – безнога інформаційна політика, адже до абітурієнтів на вулицю не вийшла та у двері не постукала. Теперішня студентка єдину згадку про елітний університет побачила на папірці у тролейбусі.

Отож, філія в області є, зарплатня виплачується, а от за знаннями студенти їдуть до Вінниці.

Чому університет-біженець немає можливості стати альма-матір’ю для місцевих абітурієнтів?  Запитання залишаємо для новопризначеного виконуючого обов’язки екс-губернатора Леоніда Пруса.