Чутки чи підтверджена інформація: чи дійсно на місці університету економіки запланували будівництво?

386
0

Ласий шматок землі під навчальним закладом. Мешканців будинків, що на Львівському шосе, налякала звістка про нове будівництво. Все б нічого, якби не планувалось воно на території, де нині функціонує ВИШ. Захвилювалися люди й за зведення поруч, які  і без того «сипляться» на очах.

Заворушення розпочалися із  інформації, яку опублікували на сторінках соціальної мережі Фб. Громадська організація «Автомайдан» написали про те, що один із міських чиновників поклав око на ділянку, що за цільовим призначенням віддана під  освітні заклади. Поширились чутки й про те, що приміщення університету планують знести, а на його місці звести житловий будинок. От і народ забив на сполох. Керівницво ВИШу ж, натомість, на повну веде вступну кампанію і сміливо планує навчальний рік.

Про те, що все лишається без змін, запевнили нас і у міській раді, адже звернень щодо будівництва, та й про зміну цільового призначення території, не надходило.

Що дим без вогню виникнути може – повірити важко, але те, що університет працюватиме і надалі, нас запевнили. Тому про нове будівництво поки що людям хвилюватися не варто.