Урочистості для бізнесменів: підприємців області привітали з професійним святом

526
0

Свято започаткували ще 1998-му, тож цьогоріч вітають підприємців уже вдвадцяте – усіх, хто займається розвитком малого, середнього, великого бізнесу. Вони надають населенню різноманітні послуги, товари, робочі місця, поповнюють коштами місцеві бюджети. Постійні фінансові ризики та велика відповідальність потребує від бізнесмена неабиякої стійкості духу.

Ігор Олександрович – директор Кам’янець-Подільського заводу з металургійного виробництва.  Під його опікою 500 робітників. Зізнається, саме їхній професіоналізм та постійна праця допомагають утримувати бізнес та робити його успішним. Хоча і сам підприємець має докладати немало для подальшого розвитку справи.

Лариса Анатоліївна вважає, що відкрити свою справу – не так вже й складно. Набагато важче втриматися «на плаву» і продовжувати розвивати бізнес, враховуючи усі нюанси цієї праці.

Саме за спільних зусиль громади, влади та підприємців Хмельниччина буде розвиватися та виходити на ще вищий рівень. Тому і ми приєднуємося до привітань та бажаємо усім бізнесменам  натхнення, терпіння та надалі «брати» все нові «вершини».