Усе ще «на плаву», проте із боргами та затримкою зарплатні: як живе медзаклад на Гречанах?

602
0

Важко нести, але шкода кинути…саме в такій ситуації знаходилась медустанова, яка з балансу «Укрзалізниці» перекочувала на міський. Реалії лікарні – два джерела фінансування, і це стало основною проблемою, адже медперсоналу доводиться чекати на оплату праці доти, доки не перерахують кошти до спецфонду.

Система, яка розділяє колектив. Ті, хто свої зароблені отримує із міської кишені – не турбується про зарплатню, а от тим, хто отримує гривні зі спецфонду –  доводиться чекати, доки він не поповниться.

Крутяться, як можуть, однак здіймати бунт не збираються… тим паче, що заробітну плату за минулий місяць надіються побачити до кінця цього тижня.

У теплі та з електрикою, або ж із зарплатнею у гаманці. Коли з виплатами для працівників ситуація зрушила з місця, то з погашенням комунального боргу – поки що тихо.

Вони давали клятву Гіппократа та  присягали не відмовляти в допомозі хворому –  саме це й тримає їх на плаву. Але ж всі старання повинні мати свою винагороду…та й в сучасному світі за «спасибі» не проживеш.