Усі на фізкультуру! В ЗОШ №29 закінчили ремонт спортивного залу

779
0

У спортзалі школи №29 досі пахне фарбою. Ремонт розпочали ще під час літніх канікул, а завершили ж лише тепер. Відкривали урочисто, з олімпійським вогнем, адже навчальний заклад подає неабиякі спортивні надії. Тут десятки призерів.

Поки що це перший спортзал школи, який відремонтували за кошти з міського бюджету. Однак, наступного року на сферу освіти передбачають приблизно 40 мільйонів. Тож відремонтованих залів має побільшати.

Без ремонту не залишать і ще один спортзал 29 школи. Тут мають облаштувати міні скеледром, адже сюди на тренування з альпінізму приходять з усього міста. Та й сам директор ще з юності підкорює вершини.

Юні альпіністи, які сюди приходять вже декілька років, кажуть: в місті немає можливостей займатися цим видом спорту, окрім як тут, тож нові “декорації” вкрай потрібні.

Скільки ж грошей із 40 мільйонів викроять саме на відновлення спортивних залів та інвентарю – поки що не визначилися. Однак, в планах та обіцянках – ремонти й інших навчальних закладів. І хто зна, можливо, саме з уроків фізкультури почнеться велике спортивне майбутнє дітей.