Усі папери на руках, а батарейки – на складах! Де зберігають відходи екобусу?

339
0

Рівно тиждень тому ми Вам розповідали про не надто зручну історію, що трапилася між комунальним підприємством та «Укрекопромпроектом». Саме до останньої потрапляють відходи, що збирає екобус, і вона вже має займатися їх утилізацією. Проте, ще в липні минулого року їхню ліцензію анулювали. Минули суди, Феміда виявилася на їх стороні, проте із хмельницьким сміттям усе залишалося незрозумілим.

Нині, опісля вихідних, «Екобус» знову навідується на склади. На підприємстві наголошують, що система таки працює, і працює злагоджено. Доводять це не словом, а ділом!
MVI_7322 стенд-ап що зібрали

У Євгенії Смолієнко на руках підписаний договір та акти прийому-передачі небезпечних відходів. І поки їх вивантажують, спілкуємося. Каже, напевне, на підприємстві дещо перехвилювалися, адже уся ця судова тяганина також розхитує нерви.

Також нам вдалося поспілкуватися і з директором підприємства, що здає склад в оренду. Чоловік розповідає, співпраця почалася ще задовго до появи «Екобусу» – близько 3 років тому, і триває досі.

Наступна передача планується на кінець березня. Загалом, переконують, склад відповідає вимогам. По-перше, тут є пожежний щиток, розподіл на секції, обов’язкова наявність піддонів, на яких і мають зберігатися відходи.

Проте, враховуючи хитку ситуацію, у Хмельницькій міській раді вирішили подумати наперед та обійтися без посередника. Так, планують отримати власну ліцензію, аби КП «Спецкомунтранс» самостійно міг зберігати та перевозити небезпечні відходи.