У лавах української армії прибуло: близько 700 юнаків з Хмельницького цієї весни призвуть на службу

414
0

Сьогодні – призовники, а вже завтра – захисники. У Хмельницькому стартував весняний набір юнаків до лав української армії. Молодиків повинні були відправити на строкову службу ще 8 квітня, та через вибори президента процес дещо затягнувся. Тому вперше цього року до навчальних центрів майбутніх військових повезли тільки  зараз. Спершу призовники відправляться у навчальний центр в Кам’янці-Подільському.

Загалом із міста цього призову до армії відправляться 175 чоловік –  такий же показник був і минулоріч. Сьогодні ж з військкомату направляють лише 7 призовників.  Серед них – 20-річний  Давид. Хлопець виріс у родині військового, тому нічого страшного у армійській службі не бачить.

Аби підтримати хлопця, тут нині і його батьки. Мати хлопця зізнається, син зробив такий вибір сам  і вони, хоч і не без хвилювань та тривоги, все ж його приймають. Пишається, що виховала справжнього чоловіка, котрий без вагань готовий служити батьківщині.

Військові заспокоїли батьків і тим, що не зважаючи на війну на Сході, хмельницькі юнаки у зону бойових дій не потраплять ні в якому разі. Загалом, до призову на строкову військову службу підлягають чоловіки 20- 27 років. В окремих випадках призвати можуть і з 18-ти.

У зв’язку із перенесенням призову цього тижня до лав Української армії буде відправлено 70 молодиків.  У військкоматі ж закликають чоловіків не ухилятись від строкової служби, адже на «утікачів» чекатиме відповідальність.