У Малиничах дорога – як після бомбардування, а влада каже: “Чекайте!”

1080
0

Село Малиничі розташоване всього у 5 кілометрах від Хмельницького. Не зважаючи на близьке розташування від обласного центру, населений пункт із тисячею мешканців уже роками страждає через відсутність нормальних доріг. Земля вкрита щебенем, а надто великі ями селяни самотужки засипають цеглинами. Дівчата не можуть одягнути підбори, ба навіть просто ходити цими шляхами – неможливо. Вночі ж – нова перешкода,  суцільна темрява, адже жодного ліхтаря немає.

Анна проживає у Малиничах все своє життя, нині працює продавчинею в місцевому магазині. І щодня дорога до роботи увінчується новими мозолями на ногах.

Зі слів Миколи Семеновича дізнаємося, що питання з освітленням наразі вирішується.  На це було витрачено 400 тисяч гривень. Та от питання доріг все ще залишається відкритим. У 2019 році 2 кілометри дороги від траси М-12 до центру Малиничів мають відремонтувати за рахунок  місцевої служби автомобільних доріг.

Єдиний прийнятний клаптик землі – це дорога в самому серці села. Проте, де закінчується  центр, там закінчується і асфальт. Є лише велетенська яма. Ні до кладовища, ні до магазинів нормально не дістатися. Питання треба вирішувати негайно, адже людям треба жити добре зараз.