У мікрорайоні Ракове відкрили безкоштовну юридичну приймальню

194
0

Субсидія, оформлення, кодекси, зміни та приписи. Подібні слова зазвичай лякають пересічних хмельничан. Проте, відтепер у містян є вихід. Завдяки підтримці політичного об’єднання Самопоміч» у мікрорайоні Ракове відкрили безкоштовну юридичну приймальню.

Закон і справедливість. У мікрорайоні Ракове тепер знайти їх стане простіше. Днями, політична партія об’єднання “Самопоміч” доклала усіх зусиль і відкрила повноцінний центр надання безоплатної правової допомоги. Організатори кажуть, готувалися декілька місяців, шукали кваліфікованих юристів та приміщення, і ось тепер відчинили двері закладу для усіх, кому потрібна допомога.

Створення ініціативних груп, земельні відносини, легалізація самочинного будівництва, енергозбереження, ОСББ та інші наболілі юридичні питання. На цьому спинятися не збираються. Попереду ще багато амбітних планів, аби мешканцям міста легше дихалось у бюрократичному середовищі.

У “Самопомічі” наголошують, намагатимуться допомогти кожному, хто звернувся. До слова, ця юридична приймальня не перша і не остання. Надалі подібні консультаційні центри мають з’явитися у кожному мікрорайоні міста.

Отож, якісну та ефективну консультацію надаватимуть безкоштовно у 15 гарнізонному будинку офіцерів за адресою Якіра 7.