У новий кіносезон – із новинками від кінотеатру “Планета”

643
0

Стартували з прем’єри довгоочікуваного фільму Люка Бессона «Валеріан та місто тисячі планет». Спеціально до презентації фільму адміністрація кінотеатру влаштувала справжнє свято для хмельничан.

Цього сезону українські кіновиробники здивують глядачів як кількістю, так і якістю новинок. А кінотеатр «Планета», у свою чергу, вже готовий до показу найцікавіших робіт національних режисерів.

Кіно на будь-який смак. Для наймолодших – мультфільми, для дорослих – неординарне кіно, як, до прикладу, українсько-італійська прем’єра «Ізі» та «Дзідзьо котрабас» – для прихильників творчості відомого артиста,  яку можна буде побачити у прокаті вже зовсім скоро.

Фільми закордонного виробництва теж відвідають кінотеатр «Планета». Так і в день відкриття нового сезону кіно дивуватимуть не лише твором знаменитого автора таких робіт, як «5 елемент» та «Леон-кілер»  – режисера Люка Бессона, а й приємними дрібницями.

У новий сезон – із новинками. Цього дня кінотеатр презентує й оновлений буфет: маршмеллоу, різноманітний попкорн та сувеніри для затятих кіноманів.

Крім того, у планах кінотеатру є місце створенню залу VR-реальності для маленьких відвідувачів та, звичайно, гучні прем’єри, серед яких кожен точно знайде собі щось до душі.