У новий рік – на новий маршрут: чи до вподоби транспортні зміни хмельничанам?

742
0

Поїздка містом як новий квест. Старі-добрі маршрути змінили свій напрямок, що часто стає несподіванкою для хмельничан. Дивуються містяни і новим, раніше невідомим, номерам на склі. У кожного району з’явився свій «колір», а сполучення найменували по вулицям, а не зупинкам, як те було раніше.

Із таким гаслом міська влада вийшла «в маси», про що гордісно повідомили на своїй сторінці в соцмережі. Проводять так званий внутрішній моніторинг. Відслідковують рух і з самого ранку, і пізнім вечором.

Разом із громадянами випробовують нову систему і 6 посадовців, включаючи керівника та працівників управління транспорту. Виявили 5 основних проблем – графіки, великі інтервали руху, вранішній «застій» на зупинках, пільгові перевезення та недостатню інформованість. Серед переваг – заторів поменшало.

У міській раді наче й не виправдовуються, але визнають – проблеми є, і вони вирішуються, поступово. І транспортна мережа, кажуть, лише частина реформи. Попереду і GPS-трекери, а з лютого уже діятиме мобільний додаток. А зараз водії буквально перетворилися на «довідників за кермом».

Уже заплановано додати ще один 46-й та 43-й маршрут. Також, будуть інформативні збори із мешканцями мікрорайонів Відрадне, Дивокрай та Дубове. Кажуть, кожна реформа звикнеться-злюбиться – потрібен лиш час.