У Старокостянтинові горіли склади – полум’я ледь не перекинулось на будинки

1150
0

У Старокостянтинові горіли склади, та й так, що полум’я ледь не перекинулось на будинки. Займання сталося 15 серпня в мікрорайоні Вокзал-1. За різними джерелами, у технічних приміщеннях зберігали чи то технічну коноплю, чи то льон. Загасити стихію змогли лишень за більш ніж за 5 годин, по опівночі.

Чорний стовп диму, що видно звідусіль. Так розпочалася одна із найбільших за останній час пожеж у Старокостянтинові. В мікрорайоні Вокзал-1, по вул.. Залізничній 12/40 зайнялися склади. Про займання стало відомо о 19 годині 25 хвилин 15 серпня. Як повідомили надзвичайники, горіли тюки з промисловою коноплею. Інші очевидці стверджують, що там зберігали льон. Вогонь знищив близько 1200 тонн сировини і швидко поширювався. Складнощів завдавала щільна забудова та наближеність до приватного масиву.

Загалом, червоні язики охопили пів ектару. До гасіння пожежі долучилися рятувальники не лише із Старокостянтинова, а й з Красилова, Антонін, Шепетівки, Хмельницького, а також місцеві пожежні команди із сіл Самчики, Зеленці та військові вогнеборці. Загалом, працювало 9 одиниць техніки та 26 чоловік особового складу. Під свій особистий контроль перебіг пожежі взяв і голова Хмельницької ОДА – Олександр Корнійчук, який, до слова, теж є жителем Старокостянтинова.

Нафтобаза розташовувалася усього у 100 метрах від епіцентру займання. Горючі речовини аварійно відкачувались до резервуарів, проте, на щастя, трагедії вдалося уникнути. Нещасних випадків не зафіксовано. Локалізували пожежу по 8 годині вечора, а повністю ліквідували за більш ніж 5 годин – близько 1 години ночі.