У центрі уваги – кінотеатр «Планета»: стан пожежної безпеки в закладі перевірено

854
0

Кінотеатр «Планета» запрацював ще в далекому 1988 році. Нині у двоповерховій будівлі розташувалося 3 кінозали, що можуть прийняти від 30 до двохсот відвідувачів. І попри появу в нашому місті інший нових сучасних кінотеатрів, «Планета» все ж залишається одним з найулюбленіших місць для відпочинку хмельничан, які не змінюють традицій. Раніше у цій будівлі було пожежне депо, і це мало би означати належні заходи безпеки. Та чи є вони такими сьогодні, коли приміщення пережило десятки оновлень?

До нашої перевірки працівники пожежної служби уже навідувалися до закладу, і знайшли певні недоліки. До прикладу, протерміновані вогнегасники. В’ячеслав каже, що проблеми найближчим часом виправлять – усе «впирається» у фінансування.

Виходів з кінотеатру – вдосталь. Окрім основного, аварійні є в кожному кінозалі.  На випадок біди відвідувачі зможуть швидко покинути приміщення. Головне те, що в робочий час двері завжди відчинені.

Богдан – оператор, відповідає за трансляцію кінострічок. У його обов’язки входить не тільки показ фільмів, а й забезпечення евакуації відвідувачів в разі надзвичайних ситуацій. Не забули і про документацію: усі належні папери по протипожежній безпеці – показали.

Окрім того, не оминули увагою і нещодавно відкритий заклад швидкого харчування, який винаймає приміщення. За їхню пожежну безпеку відповідати повинні власники, забезпечуючи точку всім необхідним. Та у кав’ярні працівники єдине, що знають – це місце розташування вогнегасника. Оглянувши будівлю, можемо підсумувати: сам кінотеатр доволі безпечний для вашого відпочинку, чого не скажеш про його орендарів.