У чиї кишені потекло пальне? Подробиці скандального розкрадання бензину полісменами

1243
0

У чиї кишені потекло пальне? На початку вересня ГПУ оприлюднило шокуючу заяву: хмельницькі правоохоронці протягом 2015-16х років крали бензин та кошти на харчування бійців АТО. Під час розголосу справи головний полісмен області Микола Семенишин був у відпустці – резонансне «діло» не коментував, натомість рапорт про вихід на пенсію фігуранта гучного прокурорського обшуку Гонтаря таки підписав.

Чиї ж руки “загребли” тонни пального? 5 вересня Генеральна прокуратура України заявила: протягом двох років хмельницькі правоохоронці обкрадали  АТОвців.  Виявилося, керівний склад Головного управління нашої поліції добряче «нагрівався» на збуті бензину та цупив кошти, що були виділені на харчування військових.

Фігурантом корупційної  схеми став Володимир Гонтар – начальник управління логістики та матеріально–технічного забезпечення. Від розкрадання мастильно-паливних матеріалів полісмен відхрещується, як може – телефоном повідомляє: це преса «роздула» скандал.  Натомість жодного слова про офіційну заяву ГПУ.

Два тижні місто жило в очікуванні «дива» і реального покарання. Втім, почути відповідь на, здавалося б, просте питання, чи знав  головний полісмен області, що в його управлінні  промишляє  «паливний король», не вдалося. Микола Семенишин пішов у відпустку.  Тож довелося чекати на повернення.

Перехоплюємо пана Семенишина на порозі управління. Полісмен поспішає на важливу зустріч. Втім, таки «перекидається» із нами декількома словами.

Гонтар – звільнений! Допоки слідчі Луценка шукали, хто ще причетний до розкрадання бензину – головний  фігурант справи «накивав п’ятами». Заступник подав рапорт про вихід на пенсію, а Микола Семенишин його підписав. Нам Гонтар зізнається: про звільнення думав ще з нового року – має страшенні проблеми зі здоров’ям. Збіг?

І от що дивує найбільше: досі жодному поліцейському із Головного Управління не оголосили про підозру. У цих стінах кивають на презумпцію невинуватості. Мовляв, якщо людина вирішила не продовжувати службу в лавах Нацполіції у зв’язку із вислугою років  – жодного обвинувачення в її сторону не буде. А слова Хатії Деконаїдзе з приводу покарання для корупціонерів найвищих рівнів взагалі звучить як знущання. Прямо таки поліцейська паралельна реальність.