Фатальна сімейна чвара: жінка з Дунаєвецького району вбила чоловіка та намагалася «замести сліди»

384
0

39-річний чоловік 4 дні не з’являвся вдома та не виходив на зв’язок. 26 грудня його батько повідомив про зникнення. А уже за кілька днів мисливці знайшли тіло розшукуваного в лісосмузі під Новою Ушицею з ознаками умисного вбивства.

У сільській раді Велика Кужелева родину характеризують як благополучну і про сімейні чвари не знають. Зазначають, прожили спільно 20 років – нині старший син здобуває спеціальність лісника у Тернопільській області, молодший – навчається у 7 класі.

Як розповіли рідні, після чергового конфлікту із дружиною вирушив до дачного будиночка. Були й свідчення, що покійний розпивав спиртні напої із невідомими особами, які, теоретично, могли й нанести йому смертельний удар. Проте, це виявилося хибним припущенням.

Під тиском доказів дружина зізналася у вчиненому злочині, щоправда вже аж за тиждень опісля похорону. Більше деталей розповіли сусіди. Кажуть, чоловік не гребував «кулаком» у ході сімейних розбірок, зокрема, під гарячу руку часто втрапляла жінка та навіть діти.

Окрім того, місцеві розповідають: у родині й до того сталося велике горе – немовля захлинулося під час годування. Після нещастя конфлікти загострилися.

Нині жінка перебуває під вартою. Їй повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 Умисне вбивство, відповідальність – до 15 років позбавлення волі.