Фестивальний Хмельницький: вихідними вперше у нашому місті відбувся «Art Major show»

135
0

Новинка для нашого міста – «Art Major show». Фестиваль оркестрової музики у Хмельницькому відбувся вперше, проте викликав неймовірні позитивні емоції у кожного, кому вдалося на ньому побувати. Із запрошених гостей – 8 колективів із різних міст України, Президентський оркестр та навіть мажоретки із Угорщини. Скромно розпочали фестивалити ще 9 травня із показових виступів мажореток, а уже наступного дня містяни мали змогу насолодитися музикою на Проскурівській, побачити дефіле духових оркестрів та офіційне відкриття фестивалю.

В амфітеатрі – жодного вільного місця, охочих поглянути на оркестрові батли зібралося вдосталь. Всього у дійстві взяли участь 4 колективи: це оркестр військово-музичного центру із Чернігова, естрадний оркестр Національної поліції Хмельницької області, духова студія «Сувенір» із Києва та наш муніципальний естрадно-духовий оркестр. Виконували твори у декількох тематиках: до прикладу, звучала українська народна музика та джазові імпровізи.

Військово-музичний центр із Чернігова уже має доволі великий досвід у виступах: відвідували Київ, Одесу, Житомир, Суми; проте  батл для них – в новинку. Але хвилювань ніяких не відчувають. Для слухачів підготували композиції світової класики, українські народні пісні і мають на меті, у першу чергу, здивувати та потішити.

Поміж тим, відбулися і показові виступи різних колективів. Відкривали батл оркестрів барабанщиці із Одеси «Студія 117», свої вміння показали і гості з Угорщини та, звісно, Хмельницький народний колектив мажореток «Альфа». Для наших дівчат виступи – це вже звична справа.  Постійно подорожують і Україною, і навіть за її межами.

А уже ввечері відбувся театр оркестрів «Місто не спить» та, власне, закриття фестивалю. Люди залишилися у захваті від цієї шоу-програми. Як зазначив начальник управління культури та туризму, організовувати «Art Major show» хочуть раз на два роки. А вже на початку червня колективи приїдуть до міста біля моря, аби принести стільки ж задоволення і радості одеситам.