Перший масштабний фестиваль «Podillia FAMILY FEST» відгримить у Хмельницькому 25 листопада

482
0

Перший масштабний фестиваль «Podillia FAMILY FEST» відгримить у Хмельницькому у неділю, 25 листопада. На гостей очікує грандіозне дійство з корисними майстер-класами, ярмарками, вечірнім шоу та розіграшами призів.

З самого ранку в органній залі філармонії стартує ярмарок пропозицій та послуг, з 12 години до уваги відвідувачів – лекції від провідних українських фахівців. Та головною родзинкою є конкурс «Сім’я року-2018».

Юрій та Віта Дмитруки – учасники конкурсу. Разом уже 10 років. А останні 6 – ділять на двох ще й одну роботу. Працюють слідчими. Кажуть: щасливою їхню сім’ю роблять взаємоповага, довіра та підтримка.

Не менш оригінальна родина і Євгена та Тамари Хотінь. Євгеній – майстер спорту міжнародного класу з рукопашного бою, Тамара – гарна та розумна дівчина. Більшість часу проводять на службі та готуються стати спеціалістами у справі захисту кордонів України.

Окрім цих двох подружніх пар, участь у змаганні візьмуть ще як мінімум 6 сімей. Кожна готує сюрприз для глядачів та ексклюзивну візитівку. Організатори запевняють: цікавим фестиваль буде для кожного члена родини, тому запрошують усіх бажаючих вдало та з користю провести вікенд.