Фестивалю таки бути, але от якому? Засновники GreenFest-у та міські владці взялися за переговори

721
0

Як прес-конференція щодо примирення перетворилися в галасливий базар. Конфлікт засновника GREEN FEST, Степана Кушніра, із новим оргкомітетом на чолі із управлінням молоді та спорту,  не залишився без уваги. Тепер же преса та громадськість прийшла до малої зали міськради. Очікували на примирення, а отримали справжній розбір польотів.

І таки справді – за столом знайомі все обличчя та молодь. Громадські організації університетів, ПЛАСТ, арт-об‘єднання та навіть організатор Республіки та співорганізатор Rock&Buh Андрій Зоїн. Концепцію не змінюють, проте і конкретики не додають. Повторюють те, що уже чули.

Тут уже із зали долучився організатор GREEN FEST. Вийшовши до трибуни, заявив – за увесь цей час згоди не дійшли. А про те, що фестиваль – останній,  оголошував ледь не з 2015-го, однак завжди знаходив вихід. Тепер же думав, що теж знайшов, але ж ні.

Через 20 хвилин уже заговорили без прихованого підтексту. Новий організатор – нова назва. Підтримали їх і ті, хто у минулі роки фестивалем був проігнорований чи просто ображений.

Позиція ж громадських організацій та молоді теж проста та зрозуміла. За організацію вони взялися вже з вересня, і для багатьох зміна кермувальника значення має не суттєве. Головне, аби фестиваль був.

Зрештою, ані конкретики, ані вражаючих інновацій, ані як же йдуть справи із територією Молодіжного парку, ми не почули. Може, й через балаган. Проте, крапка поставлена – на День молоді буде My Fest від управління за участю молоді. А яким він буде – побачимо під кінець червня.