Хліба та видовищ: Бурлик влаштує у театрі «бої без правил»

1168
0

Петарди, хол у крові, димові шашки, галасливий натовп біля концертного залу. Подія, яка дала початок кінця для різнобарв’я шоу-бізнесового життя Хмельницького, а наше місто внесла у «чорний список» концертних агенцій. Виступ Потапа і Насті так і не відбувся. Усе через їхню гастрольну діяльність на теренах сусіда-агресора. Причетність до Росії закидали ще кільком артистам. Під гарячу руку втрапив і Сергій Бабкін. Тоді на солідну суму «погорів» і організатор Владислав Воєдило. Близько 2 місяців йшов продаж квитків, висіли афіші. А уже за кілька днів до концерту відео «Соколу» під проводом Віктора Бурлика шокувало мережу.

А от НеАнгелів таки не пустили. Активісти за 3 місяці почали проводити антирекламу. Голосисті дівчата на шантаж не піддалися, відбувшись офіційними відписками, таки проігнорували місто над Бугом. При тому, що у Львові співачки виступили.

Напевне, саме тоді чорна образа поселилася у серці організатора. Каже, до нас їдуть майже втричі менше, ніж до міст-сусідів. І не те, що не хочуть – побоюються. Тепер же з’явилася слушна нагода помститися набридливим активістам. Воєдило почав закидати нечуваність «боїв без правил» у театрі Старицького. Адже 8 березня під організацією ГО «Фенікс» (у минулому «Сокіл») та депутата обласної ради Віктора Бурлика у храмі Мельпомени пройде турнір зі змішаних єдиноборств.

Організатор спортивної події каже, це не бій, а турнір, що уже докорінно змінює ситуацію. Розповідає, у Хмельницькому він буде уже вдруге. Відповідний майданчик шукали дуже довго, а залу, яку винаймали минулого року, переобладнали власники, тож там провести захід виявилось неможливо.

До того ж, наголошує, у театрі уже проходив чемпіонат по боксу, і претензій у громадськості не виникало. Владислав Воєдило, у свою чергу, просто не розуміє, що ж директорат театру визначає театральним мистецтвом, якщо на той самий «Чорний квадрат»  наклали «вето».

Врешті, крапку у цій запеклій суперечці могла б поставити директор театру. Врешті, саме вона вирішує, хто і в який день вийде на цю сцену, а кому – зась. Але жінка, як і зазвичай, зайняла позицію «моя хата скраю», коли все вирішує колесо Фортуни.

Врешті, оцінку всьому дають хмельничани, а вони таки не проти.