Хмельницька влада пересіла на тролейбуси

242
0

Львівські тролейбуси з німецькою начинкою  – на хмельницькій дорозі. Нарешті вони виїхали на маршрут. Водії з доісторичних погорільців пересіли на нові “Електрони”. Вони сучасні та комфортабельні, з доступом до WіFi, відеокамерами та пандусом для заїзду візочників.

З оркестром та святковою стрічкою на маршрут з “гнізда” – “Електротрансу” –  до центру міста приїхали два новеньких “Електрони”, щоб вже за мить взятись перевозити хмельничан.  У салоні ще запах фарби і техніка працює на “відмінно”, кажуть водій та кондуктор.

Привчити хмельницьких пасажирів до комфортабельних, великогабаритних тролейбусів та маршруток  типу “манів” хочуть вже давно. Але чи вдасться – залежатиме від фінансування. Хмельничанам тролейбуси до вподоби.

Покататись зайцями на новому “Електроні” беруться чиновники міської ради. Кондуктор з ними але з поважних гостей гроші боїться брати. Їдуть декілька зупинок. Далі до них підсідають звичайні пасажири. І тролейбуси їдуть за маршрутом “7а”.Відтепер будуть щодня на дорогах нашого міста.