Хмельницька малеча показала свої таланти: відгомонів дитячий конкурс «Пан та Панночка Подолянчики»

416
0

Із року в рік у Хмельницькому відбувається дитяче талант-шоу «Пан та Панночка Подолянчики». У 2017-му захід ювілейний – уже 20-ий. Юні дарування від 4-ох до 13 років тішили глядачів своїми вміннями: співали, танцювали, розповідали вірші та навіть показували пантоміми. Андрій Беліванцев – директор конкурсу. Розповідає,  ідея виникла ще у далекому 1997 році, і посприяли її подальшому розвиткові самі батьки.

Конкурс відбувався у три етапи. Спершу дітки представляли себе, згодом презентували свої таланти, а на завершення –  вихід у вечірніх нарядах. До слова, гостей в залі було чимало. Адже не тільки батькам учасників було цікаво побачити, які ж таланти мають маленькі хмельничани.

Однією з суддів стала міні-міс Світу – Юлія Грабовська. Сьогодні вона допомагає оцінювати молодших. Каже, дуже приємно спостерігати за виступами – адже і сама колись починала свою модельну кар’єру з участі в ось таких дитячих змаганнях.

Переможених сьогодні не було: всі учасники отримали призи. Одна з суддів подарувала дітям запрошення на конкурси краси в різні міста України. Окремим –  навіть за кордон. А ось з основними відзнаками посприяв благодійних фонд родини Кольгофер. Цьогоріч вони підготували для конкурсантів щедрі подарунки. Нагороджували учасників у  кожній віковій категорії. Відповідно, жодна дитина не залишилася поза увагою.

Завдяки такому святу дітлахи Хмельниччини мають можливість побороти страх перед публічними виступами. Разом з тим дійство пробуджує впевненість, наполегливість, артистизм, а також допомагає знайти багато друзів. «Пан та Панночка Подолянчики» – хороша традиція Хмельницького. І її варто берегти та розширювати свої горизонти –  залучати не тільки мешканців міста, але й області.