“Хмельницький крізь об’єктив” – конкурс до Дня міста!

“Хмельницький крізь об’єктив” – конкурс до Дня міста!

1225
0

Цей конкурс став вже доброю традицією для тих, хто дивиться на світ через об’єктив.
Роботи приймаються до 9 вересня 2016 року.
Результати та імена переможців оголосять 21 вересня на відкритті виставки-конкурсу фотографій.
Особливістю цьогорічного конкурсу є те, що роботи автори мають подавати у електронному вигляді. Друк світлин буде здійснено конкурсним комітетом за кошти міського бюджету. Таке нововведення, вважають організатори, дозволить значно розширити коло фотографів, охочих взяти участь у конкурсі.
Участь в конкурсі можуть брати як професіонали, так і аматори, незалежно від віку та місця проживання.

Умови фотоконкурсу
Учасник фотоконкурсу може подати не більше 5 фотографій у вигляді електронних файлів в кожній номінації, всього не більше 10 фотографій. Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, 300dpi, кадровані (розміри 30х30, 30х40, 30х45), максимум 3600 px по найдовшій стороні, максимум 10 Мб/фото.
Фотографії подаються в електронній формі на електронну адресу misto-hm@ukr.net з поміткою на фотоконкурс. До фотографій в електронному вигляді додається лист-заявка (форма заявки буде опублікована пізніше).
Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.
Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

Етапи та основні тематичні розділи фотоконкурсу
Фотоконкурс передбачає наступні етапи:
І етап. Оголошення конкурсу, організація та проведення збору фотографій учасників. Конкурс анонсується з 1 серпня по 9 вересня 2016 року повідомленням шляхом повідомлення в засобах масової інформації, на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради http://khm.gov.ua . Термін подачі фотографій до 9 вересня 2016 року.
ІІ етап. Робота організаційного комітету – журі фотоконкурсу та презентація фотографій на виставці. Організаційний комітет – журі відбирає фотороботи для виставки та визначає переможців фотоконкурсу в кожній номінації. Відібрані фотороботи експонуються на виставці в приміщенні Хмельницькогомузею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).
ІІІ етап. Підведення підсумків та оголошення переможців. 21 вересня 2016 року на відкритті виставки – конкурсу фотографій оголошуються переможці фотоконкурсу по кожному тематичному розділу (номінації), проводиться нагородження переможців фотоконкурсу;

Фотоконкурс передбачає тематичні розділи (номінації):

Хмельницький фоторепортер – Суспільно-політичні, соціально-культурні та економічні події, повсякденне життя міста, природа, благоустрій, цікаві фотороботи про хмельничан та шанованих у місті людей Відображення історії міста Хмельницького
Ми – єдина Україна-
Оригінальні знімки, що демонструють найкращі візуальні приклади незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України
Мій Хмельницький -Дитяча номінація, вільна тема (учасники діти віком до 17 років)
Приз міського голови

Приз глядацьких симпатій
Усі учасники, роботи яких відібрані на виставку, отримують Дипломи учасника виставки – конкурсу фотографій та подарунки.