Хмельницький – під «пильним оком»: у місті встановлять нові камери спостереження

759
0

Нині ж у Хмельницькому цілодобово працюють близько 100 відеокамер. Вони зберігають інформацію близько місяця. Уже невдовзі їх об’єднають в одну систему, доступ до якої матиме міська влада, управління Національної поліції, Національна гвардія, Патрульна поліція та управління СБУ.

Встановлення камер спостереження у найбільш людних місцях спростить роботу й правоохоронців. Адже це дасть змогу оперативніше та точніше встановити  обставини того чи іншого правопорушення.

Одним із доказів плідної співпраці відеокамер та правоохоронних органів є нещодавно розкрита  резонансна справа пошкодженої стели на Хмельницькому майдані. Винуватця у скоєному встановили саме за допомогою відеонагляду.

Поспостерігати за тим, що відбувається на головних вулицях міста, можна не виходячи з дому, за допомогою інтернету. Що ж стосується розміщення камер, то здебільшого на відео фіксують рух на великих перехрестях,  у зонах відпочинку та на головних вулицях міста. Більшість хмельничан про відеокамери у місті, як виявилось, і не знають, проте у  їх доцільності не сумніваються. 

Кошти на закупівлю «всевидячих очей» братимуть із місцевої казни. Загалом до кінця 2019 року планується розмістити у місті до 200 камер, а для максимальної ефективності їх потрібно близько півтисячі.