Замість футбольного поля – болото: матч «Поділля» – «Балкани» перенесли через снігопад

694
0

Ще вчора на стадіоні були справжні снігові замети. Їх знешкоджували за допомогою тракторів. Проте, позбутися кучугур снігу тут так і не вдалося, отож запланований матч «Поділля» – «Балкани» було перенесено на наступний день. Допоки команди розігріваються перед грою, курсанти ліквідовують наслідки негоди. Щоправда, тепер це болото важко назвати футбольним полем. Заради матчу його повністю перерили.

Те, що футболістам доведеться бігати за м’ячем по грязюці, нікого не турбує. Тренер Хмельницького «Поділля» певен: команду суперників із Одеської області не можна відпускати просто так. Якщо вже приїхали – нехай демонструють, на що здатні. Та й погода футбольному поєдинкові аж ніяк не завадить.

Гра таки розпочалася. На першій же хвилині футбольний клуб  «Поділля» забив м’яча у ворота «Балканів». Фанати радіють, а от начальнику  Управління молоді та спорту зовсім не весело. Сергій Ремез каже: тепер, аби відновити поле, необхідно знову  вкласти у нього  чимало гривень. Хіба варта одна гра такої розрухи хмельницького стадіону?

Окрім цього, снігом засипали і новенькі доріжки, які, між іншим, ще навіть не здали в експлуатацію. Втім, про це ніхто навіть і не згадує. Усі насолоджуються футбольним поєдинком.

Попри перерите поле та мінусову температуру, наше  “Поділля” таки взяло реванш. Рахунок 1–0. І це третя перемога хмельницької команди у цьому сезоні. Одеські «Балкани» повертаються додому з поразкою. Та чи варта одна така гра знищеної трави? Чи необхідно було йти на такі жертви заради  довгоочікуваного тріумфу? У кожного на це своя відповідь.