Хмельницький ярмаркує! Вихідними у місті відбулося одразу два ярмарки

382
0

Ярмаркували та закуповувалися. По вулиці Прибузькій і аж до Старокостянтинівського шосе розгорнувся сільськогосподарський ярмарок. Тут можна було придбати все, чого тільки душа забажає. Це молочна продукція, м’ясо, сало, випічка, солодощі, саджанці та навіть посуд ручної роботи. Найбільше людей, звісно, біля м’ясної продукції, адже свята вже не за горами. Переважно цікавляться свининою.

Один на весь ярмарок – намет із різноманітними композиціями чаю. Суміші і заспокійливі, і фруктові із садовиною. Альона у цій справі уже 8 років, це їх сімейний бізнес. Власноруч збирають усі інгредієнти та сортують їх у герметичні упаковки. Ціна набору – від 20 до 100 гривень.

Такий буханець нам обійшовся 10 гривень, місцевий виробник же просить за таку паляницю  –  12, 5.  Ярмаркувати приїхали і з Карпат. Пропонують бринзу та кисломолочний сир із приправами та цукатами. Вартість такого задоволення від 180 до 220 гривень за кілограм. Найбільше «кидається в очі» ціна на яйця – за них просять 14-17 гривень за десяток. Люди скуповують їх лотками.

Ось і дочекалися: поруч кінотеатру Шевченка офіційно запрацював Великодній ярмарок. Як завжди – із великим вибором святкової продукції. У першу чергу, це солодощі. Ціни на шоколадні святкові вироби стартують від 15 гривень.

Пропонують і різноманітні пасхальні вироби. До прикладу, писанки. Найдешевші коштують 5 гривень. Прикраси для дому – від 15 гривень. Ну і як же без кошиків! Найменший – 100 гривень, за більші просять 200-250.

Великодній ярмарок працюватиме для містян до 12 травня. На хмельничан очікують різноманітні майстер-класи та цікаві концертні програми.