Здоров’я дітей – понад усе: у Хмельницькому третина шкіл пішла на карантин

674
0

Це – спеціалізована загальноосвітня школа №1. Відсьогодні її учні на вимушених канікулах. Епідемічний поріг в навчальному закладі сягнув 26%.  Як зазначає директор, контроль хворих в класах проводився щоденно. І от вчора на навчання не з’явилося 257 учнів із майже тисячі вихованців.

В управлінні охорони здоров’я нам повідомили, що наразі обмежувальні заходи стосуються саме підвищеної захворюваності на ГРВІ дітей. Адже, нагадаємо, минулого тижня з температурою та кашлем було 18% школярів, а за вихідні – кількість зросла до 24. На противагу, підхопивших грип містян у загальному – небагато.

На карантині зараз – третина навчальних закладів міста. А от, до прикладу, навчально-виховне об’єднання №1 працює в звичному режимі. Рівень захворюваності в установі не досягнув тієї позначки, за якою встановлюють карантин. Сьогодні тут на навчання не з’явилося лише 75 учнів – тобто  16 % від загальної кількості. І як зазначає керівник, в закладі ретельно слідкують за здоров’ям вихованців.

Чи продовжать обмежувальні заходи – поки не відомо. До кінця тижня навчання точно не відновлять. Будуть слідкувати за кількістю хворих школярів, і вже тоді визначать, коли дітлахи знову сядуть за парти.