Хмельницькі юнаки представили загалу свою кінострічку “У нас був шкільний бал”

537
0

Головна мета картини – наголосити на соціальній проблемі булінгу, тобто цькування, з якою, на жаль, доволі часто стикаються у школах, зокрема і в українських. Актори намагалися передати переживання підлітків, які, по суті, стали заручниками власних необдуманих рішень. Як зазначають автори, процес створення фільму від народження ідеї до, власне, готового продукту тривав 14 місяців. Цікаво те, що фільм можна назвати безбюджетним.

Кастингу не було – до процесу зйомок залучали усіх, хто мав бажання взяти участь. До прикладу, роль Вови виконав  звичайний курсант Хмельницької прикордонної академії. Його герой – самотній школяр, який стає жертвою насмішок однокласників.

Головними майданчиками для зйомок слугували дві міські школи: НВК №28 і НВО №7. Проте, якщо цю кінострічку таки вдалося представили загалу, то в юнаків є ще одна, поки що невтілена ідея. У 2016-ому хлопці розпочали зйомки картини «Хмарний період». Однак, із певних причин, які поки «Bad Rabbits Foundation» не розголошують, задум довелося відкласти «в шухляду».

На перегляд «шкільного балу» завітало багато містян: у глядацькій залі майже не було вільних місць. І не дивлячись на певні, зрозуміло, недопрацювання, 45-хвилинним творінням залишилися задоволеними.

Після перегляду всі охочі могли зробити благодійний внесок у втілення майбутніх кінокартин юнаків. Автори діляться, «У нас був шкільний бал» планують демонструвати на кінофестивалях, а в найближчих планах – розпочати реалізацію нових задумів.